Par mums

Metāla Elementi - stabils metālpartners jau varāk kā 15 gadus. Pārbaudāma stabilitāte, nevainojama darijumu reputācija un personiska pieejam ikvienam sadarbības partnerim un gala patērētājam.

Metāla Elementi -  galvenais darbības virziens ir METĀLA KALUMU, INOX SITĒMU UN VĀRTU FURNITŪRAS tirdzniecība.
Mūsu ilgādējā pieredze nodrošina augstu sadarbības kvalitāti mūsu klientiem.

METĀLA KALUMI: vairāk kā 3500 dažādu elementu, lai izgatavotu skaidtus Metālkaluma izstrādājumus. Kaltus žogus, greznus vārtus, kāpņu un balkona margas. Detaļas tiek izgatavotas uz augstas tehnaloģijas ražošanas darba galdiem, kas nodrošina katra kaltā elementa atbistību uzrādītajam izmēram. 95% detaļu ir izgatavoti no tērauda, bet ir arī pieejamas detaļas no čuguna, alumīnija un misiņa.   Esam arī izstrādājuši preču sortimenta katalogu ērtākam darbam un regulāriem pasūtījumiem. Preču katalogu varat saņemt veikalā vai arī jautāt pārdevējam, lai nosūta ar Jūsu pasūtījumu.

INOX SISTĒMAS: šīs unikālās detaļas, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda, ļauj Jums sakomplektēt un izgatavot augstas kvalitātes kāpņu un balkonu margas. Visa sistēma radīta ar tādu principu, ka margas izgatavošanai nav nepieciešams Metināšana, Šlīpēšana, Pulēšana.  Visu varat sakomplektēt ar urbšanas un skrūvēšanas principu. Viegli un ērti.

Bīdāmo vārtu furnitūra: lai vārtu darbība būtu kvalitatīva un ilgmūžīga, ir nepieciešams izmantot viss augstākās kvalitātes fārtu furnitūru. Mēs saviem klientiem piedāvājam furnitūru no rūpnīcas CIAS.eu  Jau ilgadēji sevi pierādījusi, ka nodrošina viss labāko veikumu. CAIS ražo furnitūru Bīdāmajiem vārtiem un Bīdāmajām durvīm. Plašs risinājumu sortiments un ļoti pieejama cena.

Papildus šīm trijām pamatgrupām mēs pārdodam visu nepieciešamo vārtu un žogu industrijai. Vārtu automātiku, aksesuārus, kalumu krāsas, atslēgas un slēdzenes, žoga lamiles un daudzas citas noderīgas lietas.

 

Sadarbība ar mums garantē, ka Jūsu ražotne vienmēr saņems no mums viss augstāko preču kvalitāti, kā arī personīgu attieksmi jebkuram Jūsu pirkumam un pasūtījumam.

 

Mēs atrodamies:

Daugavas iela 38, Mārupe, LV-2167

Darba laiks: 9:00 - 17:00

 

Jūs veiciet ražošanu un mēs Jums nodrošinasim visu nepieciešamo, lai ražošanas proces netiktu apturēts!